Fenerbahçe Coin Nereden Alınır?


Ülkemizde Galatasaray, Trabzonspor, dünyada Barcelona, Juventus, Atletico Madrid, PSG gibi kulüplerin hatta Arjantin Milli Takımı, Portekiz Milli Takımı gibi milli takımların dahil olduğu taraftar token / coin furyasına Fenerbahçe Spor Kulübü de katılıyor. Geçtiğimiz günlerde kulüp başkanı Ali Koç Fenerbahçe Coin çıkaracaklarını resmen ilan etmişti.

FENERBAHÇE COIN / FENERBAHÇE TARAFTAR TOKEN 1 DOLAR KAMPANYA FİYATINDAN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Fenerbahçe Coin, borsalarda resmen satışa çıkmadan önce 1 Dolar fiyatıyla ön satışa sunuldu. P2P (uçtan uca) yapılacak olan ön satış fiyatı 1 Dolar. Fenerbahe Coin borsalarda listelenince fiyatının en az 10 dolar olması bekleniyor. Yani hem yatırımcılara parasını 10’a katlama fırsatı, hem de kulübe maddi destek imkanı var. 

Fenerium Coin olarak piyasaya sürülmesi beklenen FBC hakkında merak edilen soruların yanıtlarını sizler için derledik. Fenerium Coin ne zaman çıkacak? Binance’de listelencek mi?

Fenerium Coin ne zaman çıkacak? Binance’de listelencek mi? sorularının yanıtları merak edilen başlıklar arasında yer alıyor. FBC olarak kısaltılan ve Fenerium Coin olarak listelenmesi beklenen yeni coin hakkında araştırılan soruları sizler için derledik.

FBC BINANCE’DE LİSTELENECEK Mİ?

Fenerbahçe taraftar topluluğunu temsil edecek olan Fenerium Coin (FBC), Binance Smart Chain platformu temelinde piyasada yer alacak. Üçüncü taraf hizmet cüzdanları, borsalar vb. ile de uyumlu olması beklenen FBC, kullanımı için entegrasyonun da sağlanması planlanıyor.

FENERIUM COIN NE ZAMAN ÇIKACAK?

Fenerbahçe coin 27 Temmuz itibari ile Binance üzerinden listelenecek. Kaynak : Haberler.com 

FENERBAHÇE COIN / FENERBAHÇE TARAFTAR TOKEN 1 DOLAR KAMPANYA FİYATINDAN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

İlginizi Çekebilir:  Geri Getirme Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.