Medyuma Büyü Yaptırılmalı mı?


Medyumluk dünya çapında bilinen ve saygınlığı kanıtlanmış bir meslektir. Kısa ve öz tanımın yapacak olursak “Doğa üstü varlıklarla iletişim halinde olan insanlarıdır” diyebiliriz. Büyü konusunda ise tamamen farklı bir durum söz konusudur. 

Birtakım çevreler medyumların büyü yapmadığını büyü olayının tamamen farklı olduğunu vurgularlar. Bunu da tabi ki kutsal kitaplardan örnekler vererek açıklarlar ki kutsal kitaplarda büyü yapılamaz denilmemekte ama büyü yapmanın yasak, günah olduğu vurgulanmaktadır.

Dünya çapında durum bu şekildeyken ülkemizde de farklı değildir aslında. Medyumluk, insanların bilemediklerini bilebilmek ve insanlara yol göstermek tanımıyla açıklanacak olursa, bir nevi iyi amaçlarla yapılan büyüler de “insanların sorunlarına çözüm üretmek” amaçlı yapılabilir. 

Burada sakındığımız, kara büyü denilen ve bir tarafın çıkarına hizmet ederken diğer tarafı yok etmeye, aciz duruma düşürmeye yönelik hizmettir. Gerçek medyumlar yapacakları büyülerde iki tarafı da düşünmek zorundadır. Zira diğer türlü yaratıcının da emir ve yasaklarına karşı gelmiş olmaktadır.

Sizler için yaptığımız araştırmalarda karşımıza çıkan Medyum Şafak Kibaroğlu tam da aradığınız medyum olabilir. Yaptığımız araştırmalarda: Medyum Şafak Kibaroğlu e, doğuştan gelen iç görüsü ve çocuk yaşta Mısır’da önemli alimlerden aldığı Kuran-ı Kerim bilgisi ile yıllardır insanların iyiliği için hizmet etmeye devam ediyor.

Türkiye’nin sayılı, vergi levhası bulunan, sertifikalı Medyumlarından olan Şafak Kibaroğlu her türlü büyü bozma ve iyilik için büyü yapma hizmeti veriyor.

Ayrılık büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, maddi sıkıntıların, iş hayatındaki başarısızlıkların giderilmesi gibi konular ve daha fazlasında yüzlerce insana hizmet vermektedir. Bu hizmetleri ile danışanların takdir ve beğenisini alan Medyum Şafak Kibaroğlu, sanal ortamda mantar gibi ortaya çıkan ve insanların duygu ve zayıflıklarını kullanarak maddi kazanç elde etmeye çalışan şarlatanlara inat hizmetlerini garantili yaptığını söylüyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye'nin En İyi Medyumu Kim? Nasıl Anlaşılır?

Medyumlara Büyü Yaptırılır mı?

Bu konuya açıklık getirmek gerekirse. Doğuştan yetenek sahibi ve işinde ehil olan medyumlar büyü yapabilirler. Yapmamaları gereken ise kara büyüdür ki bunu kimsenin tasdik etmemesi gerekir. Kara büyüler sonuçları itibari ile geri dönülemeyen zararlara yol açabilirler. Bu yüzden gerçek bir medyum, yapacağı büyüleri tamamen insanların iyilikleri için uygularlar.

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, yumurta büyüsü, karanfil büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna etme büyüsü, mutluluk büyüsü, muhabbet büyüsü, ticarette kazanma büyüsü ve çocuk sahibi olma büyüsü gibi büyüler insanların iyilikleri için hizmet etmektedirler. Bu büyüleri de yukarıda bahsettiğimiz gibi her medyum olduğunu söyleyen yapamaz.

Büyüler her ne kadar insanların iyilikleri için yapılsa da yanlış ellerde ciddi sonuçlar doğurabilirler. Bu yüzden gerçek anlamda işini en iyi yapan medyumlar ve başarılı medyumlar araştırması yapılmasında fayda vardır. Araştırmalarda genellikle en sık başvurulan yöntem, hizmet alanların yorumlarıdır. Yaptığımız araştırmalar sonucunda ülkemizde en çok olumlu yorumu alan medyumlardan birisi de Medyum Şafak Kibaroğlu’dur. Yorumlar kendisinin gerçek anlamda ilim sahibi olduğunu ve insanların dertlerine kısa sürede çözüm bulduğunu göstermektedir.

Ülkemizde binin üzerinde medyum var iken bunlardan yalnızca otuza yakını vergi levhalı ve kendi ofislerinde hizmet vermektedirler. Bu da onların güvenilir olduğunu gösteren en temel bilinirlik özelliğidir. 

Medyum Şafak Kibaroğlu da Türkiye ve Dünyanın birçok ülkesinde insanların sorunlarına çareler üreten yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahip medyumlarından birisidir.

Bugüne kadar yüzlerce insana derman olmuş ve ilmini ve güçlerini insanların iyilikleri için kullanmaya devam etmiştir. Bu gayretle hizmetlerinde garanti esasını gözetmektedir. Bu vizyon ile dahi Medyum Şafak Kibaroğlu’nun gerçek medyum olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Koruyucu Bir Güç : Muska

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.