Medyumlar Hangi Büyüleri Yapar? Görevleri Nelerdir?


Bir Medyum işini gerçek anlamda kusursuz yapıyorsa, Doğuştan gelen yeteneklerinin olması ve bu işte saygın bir yerden veya kişilerden eğitim almış olması gerekir. Bu meslek babadan oğula görerek aktarılacak mesleklerden değildir. 

Her ne kadar dünya çapında sadece büyü yapmanın dışında birçok özellikleri ile bilinseler de. Ülkemizde en fazla hizmet verdikleri alan büyü yapma ve büyü bozma yetenekleridir. 

En İyi Medyumlar Ne Yapar?

Yukarıda da dediğimiz gibi ülkemizde medyumların en çok kullandığı hizmet büyü yapmak ve büyü bozmaktır. Medyumlarda doğuştan gelen yetenekleri doğaüstü varlıklarla iletişime geçmektir. Bunun da vermiş olduğu avantajla ve (iyi eğitim almış olan bir medyumda olduğu gibi) Kuran-ı Kerimi iyi bilmesi ile insanlara yardım etmek ve onların korku ve endişelerini gidermek maksatlı büyü yapar ve bozabilirler.

Doğaüstü varlıkların buradaki rolü ise bizim erişemeyeceğimiz bilgiler ve haberler getirebilmeleridir. Bu sayede kişiye büyü yapılmış mı? Ne kadar tesirli ve nasıl bozulabilir gibi soruların çözümlerini daha hızlı bulmak adına çalışabilirler.

Gelecek konusunda Elbette Allah’tan başkası bilgi sahibi olamaz. Medyumlar gelecek hakkında sonuca yakın çıkarımlar yaparak çözümler üreteceklerdir. 

Her medyum, medyumlukta yapılabilen tüm hizmetlere haiz olamaz. Bunun için büyük bir bilgi birikimi ve eğitim gereklidir. Özellikle tılsım yapabilmek medyumluk hizmetinde gerçek anlamda tecrübe sahibi olan güçlü iç görüleri ve iradeleri olan medyumlara özel bir durumdur.

Bu konuda sizler için yaptığımız araştırmalar sonucu karşımıza çıkan Medyum Şafak Kibaroğlu tılsım konusunda tecrübelidir. Danışanları tarafından yapılan yüzlerce olumlu yoruma dayanarak birçok insanın derdine derman olmuş olması dahi başarılı medyum sıfatını fazlası ile hak ettiğini gösteriyor. 

Ayrıca Medyum Şafak Kibaroğlu verdiği diğer hizmetlerle de insanlara yol gösterici olmuştur. Evinde huzur bulamayanlar, iş yaşamında sorun yaşayanlar, kısmeti kapananlar, ticari olarak yükselemeyen yüzlerce insan Medyum Şafak Kibaroğlu Üstat sayesinde hayatlarındaki huzuru, mutluluğu ve bolluğu kazanmışlardır.

İlginizi Çekebilir:  Kismet Kapaliligi Nasil Anlasilir?

Aynı zamanda yaptığımız araştırmalarla, Medyum Şafak Kibaroğlu’nun büyü bozma ve büyü yapma alanlarında da oldukça başarılı olduğunu görmekteyiz. Çocuk yaşlarında Mısır’da aldığı eğitimi yıllardır geliştirmiş ve doğuştan gelen yeteneği ile birleştirerek insanların iyilikleri için kullanmaya devam etmektedir.

Medyumlar Hangi Büyüleri Yapar?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her medyum, bu mesleğe has tüm hizmetleri yapamaz. Bunun için doğuştan gelen güçlü bir yetenek ve sonrasında alınan eğitimle birlikte sağlam bir bilgi birikimi gerekir.

Sizler için yaptığımız en iyi medyum, en başarılı medyum, garantili medyum gibi araştırmaların sonucunda karşımıza çıkan Medyum Şafak Kibaroğlu, doğuştan gelen yeteneğini, Mısır’da büyük alimlerden aldığı eğitimle desteklemiş ve günümüze kadar saysızı insana hizmet vermiştir.

Medyum Şafak Kibaroğlu üstadın yaptığı bazı büyülere bakacak olursak:

Ayrılanlar için Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü basit malzemelerle yapıldığından ve isminden de dolayı sizlere basit bir büyü gibi gelebilir. Lakin kesinlikle ilim sahibi birisi tarafından yapılması gerekmekte ve yine yumurta büyüsünü bozmak için de güçlü bir içgörüye sahip iyi eğitimli ve tecrübeli bir medyumun desteği gerekmektedir.

Yumurta büyüsü yapılış amacı itibari ile her ne kadar kara büyü olarak nitelendirilse de iyi amaçlar için de kullanılabilir. Örneğin; araları kötü olan, evlerinde huzur olmayan çiftlerin daha fazla birbirlerine eziyet etmelerini engellemek amacı ile onların ayrılmalarını sağlamak için kullanılabilir.

Medyum Şafak Kibaroğlu  yılların vermiş olduğu tecrübesi ile bu konuda sizlere destek olacaktır. Hizmet alanlar tarafından yapılan yüzlerce olumlu yoruma bakarak bunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Medyum Şafak Kibaroğlu’na ait diğer hizmetler için kendi sitesine girebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.