Türkiye’nin En İyi Medyumu Kim? Nasıl Anlaşılır?


Dünya üzerindeki tanımı ile medyumlar öteki dünya ile iletişim halinde olabilen ve ruhlarla görüşebilen doğuştan yetenekli insanlardır. Ülkemizde ise: ünlü medyum, en iyi medyum gibi terimlerle genel olarak insanların zaafları, duyguları ve korkuları üzerinden maddi kazanç elde etmeye çalışan sözde medyumlar yüzünden dünya çapında saygı duyulan bu meslek itibarsızlaştırılmaya çalışılmaktadır.

Medyumlar dünyanın birçok ülkesinde gizli servis ve istihbarat servisleri tarafından kullanılmaktadır. Sadece bu durum bile bu mesleğin ne kadar değerli olduğunu göstermek için yeterlidir.

Ulusal bir gazeteye röportaj veren Prof. Dr. Sultan Tarlacı Güney Amerika’da yapılan bir çalışma sonucu Medyumluk mesleğini icra edenlerin ve bu alanda doğuştan gelen güçlere sahip olanların normal insanların aksine bu insanların geçmişinde herhangi bir travma ya da mevcut bir psikolojik sorun bulunmadığını belirtiyor

Bu konuda şimdiye kadarki en büyük çalışma 2011 yılında yapıldı. Çalışma da seksen medyum ve yüz otuz insan kullanıldı. Bu çalışmaya tabi tutulan medyumlar ve normal insanlar bir dizi psikiyatrik ve psikolojik teste maruz bırakıldı. 

Testin sonucunda gerçek medyumlar ve insanlar arasında zihin sağlığı açısından herhangi bir farklılık gözlemlenmedi. Fakat medyumların artı olarak zihinsel öngörülerin, düşünce güçlerindeki farklılığın, iyilik duygularının ve empati yeteneklerinin daha yoğun olduğu belirlendi.

En İyi Medyum Kim? Sorusuna Yanıt mı Arıyorsunuz?

İnternet üzerinden; en iyi medyum, başarılı medyum, ünlü medyum gibi sorgular yaptığınızda karşınıza çıkan insanların gerçekten medyum olup olmadıklarınız nasıl anlayacaksınız? 

Biliyorsunuz ki suistimale açık bir alan olan medyumluk mesleği maalesef insanları da düşünmeye itiyor. Özellikle ülkemizde durum gerçek anlamda maddiyata dayandığı için gerçek medyum ve medyumluk yapanlar genel orana göre çok çok az. 

Gerçek medyum kimdir sorusuna yanıt aramaya başlamak için en sertifika, kullanıcı yorumları, vergi mükellefi olup olmadığı gibi alanları değerlendirebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir:  Hilton Sandalye Nedir, Nereden Alınır? Hilton Sandalye Fiyatları

Genele bakarsak ülkemizde binin üzerinde medyumun olduğu biliniyor ama bunların en fazla 30 tanesi sertifikalı ve vergi mükellefi olarak hizmetlerini sürdürüyor. Başlı başına bu avantaja sahip olmaları bile zaten işleri konusunda insanların duygu veya korkularını suistimal edemeyecekleri anlamını taşıyor.

En iyi medyum kim? En çok tanınan medyumlar? Gerçek medyum kimdir? Gibi sorularınıza yanıt olabilmek adına yaptığımız araştırmaların sonucu ulaştığımız isim olan Medyum Şafak Kibaroğlu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu alanda son zamanlarda insanların dikkatini fazlası ile çeken ve ilmini kanıtlayan Medyum Şafak Kibaroğlu, havas ilminden kişiye özel vefke kadar her türlü hizmetinde garanti verebilen yegane ustalardandır.  

Gördüğümüz kadarı ile hakkında gerçek insanlar tarafından yapılan olumlu sorumlar ve geri dönüşlerin fazlalığı dikkat çekici duruyor. 

İyi Medyum Nasıl Anlaşılır?

Medyumluk doğuştan gelen ve sonrasında gerekli eğitimler alınarak geliştirilen bir yetenektir. Bu Bağlamda da medyumun diğer insanlardan ayrılan belirli özelliklerinin ya da güçlerinin olması beklenir. Bu güçlerden olmazsa olmazı ve bir medyumun ne kadar iyi olup olmadığını belirleyen kıstaslardan birisi de medyumun paranormal varlıklarla iletişim halinde olup olmadığıdır.

Bu özelliği bilmeniz mümkün görünmeyebilir fakat, hizmet alacağınız medyum hakkındaki yorumlara da dayanarak işinin ehli olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Medyum Şafak Kibaroğlu üstat da Türkiye’nin sayılı medyumlarından birisi olarak, doğuştan gelen yetenekleri ve sonrasında Mısır’da aldığı eğitim ile kendini geliştirmiş ve neredeyse çocuk yaşından beri garantili hizmet vermeye devam ediyor. En iyi medyum arayışınızda Şafak Kibaroğlu binlerce olumlu danışan yorumu ve yine binlerce derdin dermanı olarak yasal ve sertifikalı, vergi levhalı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.